Różne pomysły...

Na wstępie witam wszystkich, którzy tu zawitali celowo lub przypadkiem ;) 
Nie macie czasami tak, że przychodzi wam do głowy pomysł, ale nie do końca jesteście przekonani o jego realizacji? Ja miałam różne - od zostania projektantką do otwarcia własnej cukierni. Gdzieś tam przewijał mi się również ten konkretny, który sprowadza mnie tu dzisiaj, czyli założenie bloga. Ale nie byle jakiego tylko właśnie o tej konkretnej tematyce czyli... KSIĄŻKI. Moja pasja od hmmm... szóstej klasy? Co najmniej, w takim wypadku będzie to około siedmiu lat intensywnego czytania. Postanowiłam więc, że spróbuję podzielić się swoim zapałem do zadrukowanych stron z innymi. Zobaczymy czy mi się uda :) Na zakończenie mój ulubiony cytat: ,,Kto czyta książki, żyje podwójnie. Umberto Eco

1 komentarz :

  1. Bardzo ciekawy blog. Polecam każdemu kto lubi czytać :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku,
Bardzo miło gościć Cię w moich skromnych progach. Jeśli podobało Ci się tutaj lub masz jakieś zastrzeżenia czy uwagi , proszę zostaw po sobie ślad. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :).
Całusy
Ola

PS. Nie mam nic przeciwko linkom, jednak poza nimi, chyba wypadałoby napisać coś więcej ;)Drogi Czytelniku,
Bardzo miło gościć Cię w moich skromnych progach. Jeśli podobało Ci się tutaj lub masz jakieś zastrzeżenia czy uwagi, daj mi o tym znać. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :).
Całusy
Ola

PS. Jeśli sam prowadzisz bloga, zostaw link, łatwiej będzie mi Cię odwiedzić, jednak poza nim, chyba wypadałoby napisać coś więcej? ;)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka